Bulgari

Bulgari

Bulgari


İlk satış yerini 1884 yılında Roma’da açan Bulgari, 1800′lerden bu yana itibar sahibi mücevherler için bir ekol haline gelmiştir. İlk başlardaki bu deneme hamlelerinden sonra asıl atılımlarını yirminci yüzyıl başında yapan Bulgari, bu dönemde çok değerli mücevherler üreterek, gelişen zaman içerisinde karakteristik bir yer edinmeyi başarmıştır.

Mücevher, eşarp, parfüm, deri çanta, gözlük ve hediyelik gibi pek çok kategoride ürün veren Bulgari, bütün eserlerine olabildiğince yansıttıkları zarafet ve estetiğin güçlü bir yansımasını da ürünlerinde  göstermiştir.

Bugün gelinen noktada bu zarafetin ve estetiğin vücut bulmuş hali olan Bulgari tasarımlarının  her biri İsviçre saat geleneğine göre üretilerek modern tasarımlarla sofistike tarzları birleştirerek ortaya koymuştur. Bulgari’nın ürün  modelleri Tourbillon, Lucea, Ipno, Ergon, Diagono Professional ve B.Zero1 adı altında altı kategoriye ayrılmıştır.
 

Web: www.bulgari.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>