Consul

Consul

Consul 

İsviçre, markalarının en köklü firmalarından birisi olan Consulmodelleri 2000 yılında 10..yılını kutlamış olan efsanevi bir firmadır. Francois Huguenin tarafından başlangıçta küçük çapta bir üretim yaparak başlayan şirket, 1915 yışının sonundan itibaren yıllık cirosunun yüzde 40 gibi önemli bir oranını ihtaç etmeye başladı.

1926 yılında Huguenin’in oğlu Charles’ın da katılmasıyla 1946 yılına dek her geçen yıl büyüyen şirket, 1946 yılı sonunda yüzde 92′lik ihracata yükselen şirket, mükemmellikte derece almaya başladı. Yine aynı yıllarda Neuchatel Gözlemevi tarafından ilk kronometre sertifikasının da dahibi oldu.

Consul saat çeşitleri malzeme ve üretim açısından kaliteli modelleri  müşterilerine sunmayı amaçlayan ve bu amaçta çabalayan bir marka olmakla birlikte estetik değerini de hep en yüksek seviyede tutmayı da unutmuyor.

Zarif ve şık tasarımlarında paslanmaz çelik kasa, safir kristal  veya çelik kayışlar kullanan tasarımlarında İsviçre kuvars çalışma prensibi ve 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği vardır. Tasarımlarında klasik tasarımları çıkış noktası alsa da dönemin modası ve renklerine müthiş uyum sağlayan renkler ve şekillerde modeller üretmektedir.

Montres CONSUL
Gouttes-d’Or 19
P.O. Box 38
CH-2008 Neuchâtel
Switzerland

Tel:  (+41 32) 723 80 30
Fax:  (+41 32) 723 80 40
Web: www.consulwatch.com
E-mail: consul@consulwatch.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>