Dewitt

Dewitt

Dewitt 

Çok özel bir marka olan Dewitt  modelleri, sadece her biri aksesuar tamircisi olan ustalar tarafından, sınırlı sayılarda ve özel üretimlerde üretilir. İlk olarak 2003 yılında Basel’deki fuarda dünyaya tanıtılan şirket, sürekli olarak dünyadaki ülkelerde sosyal etkinlikler de göstermektedir.

Dewitt saat aksesuarlarının Dewitt Akademi ve Dewitt Lena adı altında iki kategorisi ve bunun altında pek çok varyasyonları olan bir koleksiyonu vardır.

Bu iki kategoriden Dewitt Academia 43 milimetre üzerine altın bir kasa ve gümüş kadran ile safir kristal ile timsah derisi kayıştan oluşturulmuştur ve 30 metreye kadar su geçirmezdir.

Diğer kategori olan Dewitt Lena Petite’de timsah derisi kayış, safir kristal ve siyah kadran ile paslanmaz çelikten oluşan 48×40 milimetrelik tasarımlarda ve yine 30 metreye kadar seu geçirmezdir.

Web: www.dewitt.ch 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>