Hanowa

Hanowa

Hanowa

Kurucusu ve tasarıcısı Hans Noll olan Hanowa modelleri, Noll’un 1961 yılında Biel’e gelmesiyle kurulmuş bir şirkettir. Hanowa modelleri  bütün tasarımlarının ruhunu Noll’un zeka ve hayal gücünün harmanlamasından almıştır.

Önceleri esas üretim tarzı olarak modayı takip eden fantastik kol modelleri, yüzük ve kolye çeşitleri ile saat setlerini seçen Hanowa, kuruluşunu izleyen on yıl içinde piyasada spor tesarımlara dayalı bir talep görmüş ve üretimlerini bu yönde değiştirmiştir.

Spor tarzı yönünde gelişme gösteren Hanowa, “Swiss Military” adnı verdikleri bir seri üretmiş, daha sonra da “Swiss-Eagle” modelini yaratarak gerçek bir spor tarzına geçiş yapmışlardır.

Çeşitliliği ve çok yönlülüğü ile müşterilerine fantezi ve zevk vaad eden Hanowa, kadınlara ve erkeklere yönelik üretimler yaparak, komplikasyondan uzak ve sadeliğe, enerjikliğe dayalı pek çok seçenekler sunmaktadır.

www.hanowa.ch 


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>