Lancaster

Lancaster

Lancaster 

1992 yılında ilk olara Alvea markası adı altında İsviçre’de ortaya çıkan Lancaster çeşitleri, başlarda bu isim altında FILA ve Missoni modellerine üretimler yapmışsa da ilerleyen süreçte kendi adını alarak özgün bir koleksiyon ve marka haline geldi.

İsviçre’de tasarlanıp üretilen Lancaster saat çeşitleri, menşei olarak ait olduğu İtalyan zevk ve estetiğini yansıtan renkli, canlı ve eğlenceli modeller üretmektedir.

Önde gelen koleksiyonlarında teknolojik komplikasyonlar ve gösterişli bir tasarımı birleştiren karmaşık mekanizmalar oluşturmuştur. İlk yıllarında akranları olan markalar arasında yükselerek saygın bir isim kazandı ve dünya çapında bir pazara sahip oldu.

Lancaster modelleri içerisinde analojik tekniğe sahip olanlar zaman içerisinde metamorfoza uğrayarak, yeni teknoloji ve mekanizmalara dönüşmeyi başarmıştır.

1997 yılında Basel’de sergilenen ve uluslar arası temaslara giren Lancaster markası bu tarihten sonra Fransa, Kolombiya, Yunanistan, Lübnan, Suudi Arabistan gibi farklı coğrafyalardan ülkelere eğlenceli spor çeşitleri dağıtımına geçmiştir.

Modller dışında güneş gözlükleri, çantalat, deri ürünleri, kemeler ve yazı ekipmanları da tasarlayan Lancaster markası, istisnasız her ürününde özgün, renkli, gösterişli, sade ve kışkırtıcı özelliklerine sadık kalmıştır.

www.lancasteritaly.com


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>