Nomos

Nomos

Nomos; Muehle Glashuette, markasının bir alt koleksiyonudur. Muehle Glashuette, Yıllar içerisinda hassas ölüm tutkusu tam bir aile geleneği haline gelen Muehle Glashuette tarafından 1869 yılında Almanya’da kuruldu. Günümüzde ise, deniz zaman sistemleri, deniz kronometreler ve diğer deniz araçlarının yanında güvenilir ve hassas saat imalatını yapmaktadır. Bugün de odaklandığı tasarım deniz ürünleridir.

Glashütte tam her şeyin ortasında değildir. Sadece Almanya ve Avrupa’da değil, tüm dünya için hassas işçilik merkezidir. olduğunu. Glashütte, Avrupa’da, “Parma” gibi korunan bir ticari markadır.

Deniz macerasının hassas ihtiyaçlarını karşılamakta fazlasıyla profesyonelleşmiş olan marka, bu ihtiyaçların da ötesine geçerek, estetik ve özgün koleksiyonlar tasarlamaktadır. Zaman zaman geleneksel ve Modernitenin karşıçımı bir çizgi de izleyen firma, yenilikçi ve pozitif felsefesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>