Samsung

Samsung

Halen SWC Co. Ltd. olarak bilinen Samsung, otantik İsviçre gibi iyi analog kuvars modeller yaratma vizyonu ile 1983 yılında ortaya çıktı. Koreli kökenlidir. Yüksek kalitede modeller üretmeyi başarabilmiştir.

Kendi ülkesinde de lider saat markası olak, tasarım ve teknolojinin hemen hemen tüm alanlarında göze çarpmaktadır. Sürekli daha iyi için çalışan, çaba sarfeden şirket yüksek teknoloji, kalite ve yenilikçilik ön plandadır. Tüm bunlarla beraber, müşteri memnuniyeti ve mükemmel yönetim gibi belirli değerlere vurgu yapar. Şirket, kullanıcılarına her zaman yüksek kalitede ve marka tasarımlar konusunda garanti veriyor.

1986 yılından bu yana Samsung modeller, “Swc, Burett, Kappa ve Haas & CIE” adları altında tüm dünyada kendi kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Kronometre markasıyla da yılda bir milyon adet üretim yapmaktadır.


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>